kuchyňská linka
Interiér

Současné trendy kladou v kuchyních důraz na prostornost a útulnost

Pokud se pouštíte do rekonstrukce interiéru, náležitou pozornost byste měli věnovat kuchyni. Stále častěji se výrobci kuchyní zaměřují na praktičnost, což se odráží v novém uspořádání linek. Za posledních několik let se do popředí prodraly otevřené kuchyně, tedy spojené s jídelním prostorem a obývacím pokojem. Působí útulně, vzdušně, a především nadčasově.

Stačí se podívat na trh s kuchyněmi, jenž nabízí variabilitu, co se sestav týče. Oblíbenosti se těší ostrůvky, které oddělují kuchyňskou část od té obývací. U kuchyňské linky se ještě musíte rozmyslet, zda mají být spotřebiče vestavěné, či nikoliv.

Převládají bílé a světlé kuchyně

Především světlé odstíny dodají místnosti ojedinělý nádech. V případě, že byste do menší kuchyně zvolili tmavší barvy, prostor by se opticky zmenšil, což pravděpodobně nechcete. Spíše se zaměřte tedy na bílé a světlé sestavy. Stejně tak nezapomínejte ani na doplňky, osvětlení, poličky a sklo. Skleněné prvky jsou symbolem střídmosti, elegance a neutrality. V kombinaci s kovem či nerezem jsou famózní.

Součástí kuchyně bývají i jídelní sety, jejichž provedení by mělo korespondovat s celkovým stylem místnosti. Jestliže tedy máte kuchyň v bílé barvě, ideální je v takovém odstínu zvolit i jídelní židle a stůl.

Kde nábytek objednat?

První možností je obejít si kamenné obchody a velké obchodní řetězce. Jestliže však preferujete nákup přes internet, protože se e-shop postará o dodání objednaného nábytku až přímo na vaši adresu, obraťte se na nabytek-elegance.cz. Samotný název napovídá, že právě v daném e-shopu seženete vskutku elegantní kousky, které jen tak u sousedů nenajdete. Všechen nábytek je precizně zpracovaný, a tak se nemusíte bát krátké životnosti. Přijdete si na své, ať už upřednostňujete nadčasovost, nebo rustikální styl.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *