Solitérní kámen Gneis
Dům a Zahrada

Okrasné kameny zkrášlí váš domov i zahradu

Všichni chceme, aby byl náš dům nebo byt přívětivý a cítili jsme se v něm dobře. Proto se snažíme dodat nejen interiéru, ale také zahradě, terase nebo balkónu osobité prvky, které podtrhnou jejich tvář a vytvoří z nich dokonalý prostor.

Dekorativní kameny jsou jedinečným doplňkem

K vylepšení tváře našeho domova můžeme využít nepřebernou škálu materiálů od moderních až po přírodní dřevo, korek a kámen. Okrasné kameny nabízí široké možnosti využití, a i když je jsme zvyklí umisťovat hlavně na zahradu, skvěle budou vypadat i v interiérech. Musíme jen zvolit ty pravé.

Jaké dekorativní kameny použít v obytných místnostech?

Solitérní kameny a okrasné valouny vídáme nejen v parcích, ale také v atriích kancelářských budov, vstupních halách hotelů, na nádvořích i v zimních zahradách. Skvěle budou ale vypadat také v obývacím pokoji či v pracovně. Jen musíme zvolit solitérní kámen vhodné velikosti, který nebude v místnosti působit příliš robustně.

Solitérní kámen Gneis

Skleněné kameny září pestrými barvami

Do moderních interiérů se skvěle hodí skleněné kameny, které jsou dostupné v široké škále barev. Pokud máme místnosti stylizované do určitých barev, můžeme zvolit skleněné kameny podobného odstínu či naopak vytvořit výrazné kontrasty. A v prostoru laděném do odstínů přírodního dřeva nebo do čisté bílé s kovovými prvky vnesou barevné skleněné kameny oživení.

I nová zahrada může mít romantický vzhled

Milujete tajemná zákoutí a malebná jezírka? Se zahradními kameny můžete vaši zahradu proměnit k nepoznání. Solitérní kameny, skalky a okrasné valouny vás mohou přenést do pohádky. Nebo máte raději luxusní parkovou úpravu s upravenými květinovými záhony a přesně vymezenými pěšinkami? Pro vytvoření malebných chodníčků je ideální kačírek. A splynutí terasy s okolím docílíte, když použijete kamenné schody a Kamenný obklad. V široké nabídce si vybere každý.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *