Interiér

8 tipů na použití zelené barvy v obývacím pokoji

Ať už se jedná o zeleně vymalovanou zeď, sedací soupravu nebo několik zelených polštářů, přidání zeleného odstínu do interiéru může zcela proměnit obývací pokoj k nepoznání.

Pokud chcete výrazný akcent, použijte barvy jako tmavý mech a smaragdově zelená. Pokud naopak hledáte trochu klidu, vymalujte stěny jemnějším odstínem jako je třeba máta. Pro příval energie se hodí osvědčená limetkově zelená. Podívejte se na naši inspiraci.

1.      Tlumená zelená na stěnách

Zelené stěny v tomto moderním obývacím pokoji jsou krásně vyváženy bílým nábytkem a designovými židlemi. Kombinace barev zelené a bílé je skvělý způsob, jak dosáhnout svěží a energické estetiky designu.

2.      Tmavá mechově zelená se střídmým minimalismem

Neobvyklá kombinace tmavě mechově zelených stěn a pohovkykorálovém odstínu jsou unikátním moderním útočištěm. Růžová moderní pohovka dodává místnosti vizuální přitažlivost a strohost zařízení zjemňují polštáře a koberec v červeném odstínu.

3.      K velkým oknům odstín oliv

Velká okna tu zajišťují dostatek přirozeného světla a tmavě zelený olivový odstín působí decentně. Zkuste spárovat rezavě oranžovou, starorůžovou a šalvějově zelenouolivovým odstínem tak trochu v domorodé atmosféře.

4.      Svěží zelená s bílou a dřevem

Zelené a dřevěné prvky dodávají této místnosti svěží a současně rustikální nádech. Kombinace zelených kousků nábytku, jako je luxusní gauč, zajímavý konferenční stolek v kombinaci s bílými doplňky a kusy dřevěného nábytku navodí v interiéru pocit přírody.

5.      Jemná zeleň s béžovou

Přirozený a útulný obývací pokoj s přírodními zelenými stěnami, velkými okny a stropním ventilátorem. Polštáře s oranžovým nádechem oživuje kombinaci zelené a krémové barvy.

6.      Zelená v kombinaci s bílým mramorem

Tlumenou zelenou doplňuje velký koberec, umělecká díla od podlahy ke stropu a mramorový krb, který dodává obývacímu pokoji luxusní atmosféru. Olivově zelené stěny jsou jedinou barvou v této místnosti. K vytvoření designu obývacího pokoje nepotřebujete mnoho barev.

7.      Oranžovo zelená energie

Oranžová a zelená je úžasná kombinace pro dodání energie. Unikátní design tohoto obývacího pokoje doplňuje dřevěná podlaha. Je to skvělý způsob, jak vnést energii do života.

8.      Zeleno šedá extravagance

Nedovedete si představit, jak bude vypadat šedá barva v obýváku. Odvážné párování zelené a šedé vypadá úžasně. Unikátní stěny, designový stolek, originální sedačka s pár polštáři a designová lampa. Neuvěřitelný design celého obývacího pokoje.

 

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zajímá mě ekologie, příroda, zdravý životní styl, fitness, bydlení i zahrada, ale i ekonomika, osobní rozvoj a všechny zajímavé projekty.