Interiér

Luxusní koupelny ve stylu lázní

Nemusíte hned mít jen tak obyčejnou koupelnu. Zkuste si pořídit něco netradičního a vytvořte si doma své vlastní lázně. Nemusí to být jen klasická vana nebo sprchový kout, umyvadlo a několik potřebných skřínek. Jde o nejčastější součásti dnešních koupelen, ale můžete je mít i v koupelně designové, osobité a velmi zvláštní. Některé interiéry však šly ve vývoji ještě mnohem dál. A i ty vaše koupelny ve vašich nových domech se mohou do budoucna chlubit tím, že budou vypadat doslova jako skvostné domácí lázně. Důvody k tomu vytvořit si doma něco zvláštního mohou být různé. Vždy je ale i jeden společný a to je snaha moci si dopřát dokonalou relaxaci pod vlastní střechou. Vytvořte si z koupelny dokonalý skvost a oázu klidu.

Zdroj: gd-home.com

Okno je základ a to i do koupelny

Ani v koupelnách by vám v první řadě nemělo chybět ani okno. Důležitá není jenom vana, sprchový kout a umyvadlo. Právě okno je součástí celé relaxační procedury, kterou si můžeme dopřát. Jelikož se lze plně oddávat v příjemně teplé vodě vaší vany a zároveň pozorovat nádhernou okolní přírodu, okno se vám bude hodit. Pokud máte okno do zahrady a ne naproti zvědavého souseda, dopřejte si ten luxus. Možností je opravdu mnoho a okno nemusí být nutně umístěno zcela standardně. Můžete zvolit třeba zajímavé provedení tvaru umístěné přímo nad vanou. Moci sledovat třeba ve vířivce barevné podzimní listí, zasněženou krajinu nebo noční oblohu, je ideální pro vaši relaxaci a odpočinek po náročném pracovním dni.

Zdroj: gd-home.com

Elegance, design a osobitost prostoru

V oblasti bytového designu ohledně koupelen jasně vede maximálně kladený důraz na celkovou eleganci a pohodlí. Celkovou atmosféru koupelny doplňte především zajímavými doplňky. Můžete zvolit přírodní motivy, květiny a svíčky. Tyhle prvky působí velice příjemným dojmem. Vše skvěle doplní několik dobře umístěných zrcadel třeba v různé velikosti. Nezapomeňte si nejprve vybrat styl. Krásnou formu dodá koupelně styl tropických wellness center, římských lázní nebo asijská atmosféra. Zkuste třeba řadu prvků, jako jsou bambusy a sošky Buddhy, které celý koncept jasně charakterizují a doladí. Velmi zajímavé jsou vytvořené koncepce z kamene, použití dřevěných materiálů, proutěných prvků, což podtrhne celkově daný prostor.

Zdroj: gd-home.com

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zajímá mě ekologie, příroda, zdravý životní styl, fitness, bydlení i zahrada, ale i ekonomika, osobní rozvoj a všechny zajímavé projekty.