Architektura

Minimalistická vila v italských Alpách

Půvabná vila v italských Alpách vystavěná v minimalistickém stylu, který je v současné době mezi architekty i klienty velmi populární, vás možná překvapí. Nejedná se o žádnou tradiční stavbu. Jestliže jste konzervativní, asi jejímu kouzlu nepropadnete. Její jednoduché tvary jsou však vysoce elegantní i praktické a v exteriéru zdejší překrásné přírody vypadá tato vila rozhodně skvostně. Architekt Camillo Botticini vilu situoval do horského průsmyku v Lumezzane v Itálii.

Vila postavená v souznění s přírodou

Umístění minimalistické vily poskytuje novým majitelům dokonalé scenérie, na které se můžete koukat přímo z okna. Je jasné, že takový výhled opravdu hned tak někdo ze svého domu nemá. Díky použití zmíněného módního minimalistického stylu tato vila působí vysoce elegantně a díky použitým velkým prosklených plochám pak nabízí zcela otevřený a ničím nerušený pohled na okolní přírodu hned z několika světových stran. Pokud si pořídíte sídlo na takovémto místě, je skutečnou oázou klidu a odpočinku a balzámem na nervy. Jste naprosto vzdáleni od rušné civilizace a vůbec nic vás zde neruší. To ale rozhodně neznamená, že by vám tato vila neposkytovala veškery vytoužený a potřebný komfort k bydlení v podobě elektroinstalace, tepelného komfortu a dalších nutností.

Minimalismus v interiéru i v exteriéru

Vila je velmi prostorná a má 3 velké samostatné pokoje. Díky vestavěným velkým oknům je také uvnitř budovy zajištěn opravdu dostatek denního světla. Dům je vystavěn z oxidované mědi a dřeva, což vás zaujme především jeho exklusivním vzhledem a zcela netradičním tvarem. Vila je zasazena do přírody tak, aby jeho vytvořený nepravidelný půdorys ve tvaru konstruovaný do tvaru písmene C dokonale zapadal do svého okolí a nijak je ničím nenarušoval. Interiér minimalistické vily je vysoce moderní a disponuje současně i minimalistickým nábytkem, aby nebyl ničím narušen celkový styl úžasného sídla v horách, které si zamiluje každý milovník minimalismu.

 

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zajímá mě ekologie, příroda, zdravý životní styl, fitness, bydlení i zahrada, ale i ekonomika, osobní rozvoj a všechny zajímavé projekty.