cisteni-sedacek_PR
Interiér

Čištění sedaček v Praze

Přemýšlíte o vyčištění vaší sedací soupravy? Pokud chcete mít vaši pohovku či křeslo jako nové, vsaďte na profesionální čištění čalouněných i kožených sedaček a čalouněných sedacích souprav v Praze a okolí. Vyčistit si můžete nechat i taburety, houpací křesla, sedací vaky nebo matrace postelí. Čištění sedaček si mohou objednat domácnosti i firmy, školy, školky, sportovní areály, banky, kanceláře i úřady.

Čištění čalouněné sedací soupravy

Čalouněné sedací soupravy se čistí speciálním čistícím strojem hloubkovým čištěním neboli extraktorovým způsobem. Díky tomu bude každá sedačka vypadat opět jako nová. Jde o mokrý proces čištění, při kterém je propíraná plocha čištěna tlakem vody s čisticím prostředkem a pak odsávána. Vysáváním čalounění turbo hlavicí s rotačním kartáčem se odstraní i chlupy domácích zvířat. 

Vhodné i pro alergiky 

Vysoce účinné, ekologické a velmi šetrné čisticí prostředky zamezují tvorbě plísní. Odstraní maximální množství nečistot, skvrn, prachu, roztočů i nepříjemného pachu. Pro alergiky je vhodné čištění čalounění s 95 % účinností odstranění roztočů a alergenů. Po vyčistění sedací soupravy krásně voní. Schnutí trvá asi 6 hodin. Vše se odvíjí od typu látky, míře znečištění a na klimatických podmínkách v místnosti. Doporučuje se i impregnace čalounění pro vyšší odolnost proti ušpinění. 

Čištění kožených sedaček a křesel 

Čištění kožených sedaček, pohovek a křesel se provádí podle typu kůže šetrnou technikou čištění speciálními atestovanými přípravky. Po vyčištění kožené sedací soupravy následuje neutralizační oplach a celoplošná impregnace, která prodlouží životnost kožených sedacích souprav. 

Odstraňte roztoče z koberců

Při čištění sedaček v Praze můžete využít také službu čištění koberců suchou či mokrou cestou, která je mnohem účinnější. Pokud jste alergičtí na roztoče, předejdete potížím s alergiemi a vzniku těžkého astma. Při čištění koberce a aplikaci speciálního roztoku se zničí až 95 % prachových roztočů a alergenů. Pokud chce vyčištit koberce a sedačky doporučujeme využít www.cisteni-kobercu.com.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *