Trendy v bydlení

Jaké jsou letošní barevné trendy v ložnici pro rok 2018?

Trendy barev v ložnici představují uklidňující pastelové barvy, které lahodí oku a uklidní i vaši mysl.

Na světě je pouze velmi málo míst, kde se cítíme bezpečně, uvolněně a hýčkaně, jako v naší ložnici. V žádném případě to není nadsázka a bez ohledu na to, jaká je vaše ložnice, měla by být klidným osobním útočištěm, které vám umožní být sami. Několik barev, jako jsou hezké pastely, vytváří smysl pro jemnou eleganci, kompletní relaxaci a nekonečnou radost. Pastelové ložnice mohou být občas spíše dámské a když jsou plné květinových vzorků a měkkých textilií, zdají se být ještě jemnějšími. Ložnice s pastely může být také romantická, veselá a velmi trendy!

Tip: 8 tipů jak zařídit kuchyň v roce 2018

Pastelová revoluce 2018

Pastelová revoluce je zde, a pokud chcete vyzkoušet styly jako ošumělý styl, skandinávský, eklektický nebo dokonce jen současný letní dotek, pak jsou právě pastely pro vás ideální. Pracují dobře v malých ložnicích a vytvářejí uklidňující prostředí a světlo v pozadí, které zvyšuje vizuální prostory a snižuje nepořádek. Ložnice v pastelově růžové, zelené nebo modré barvě také umožňuje, aby vaše více živé doplňky oživily prostor, a dostanete všechny tyto výhody, i když zůstanete daleko od světské bílé barvy! Dnešní inspirace nádherných ložnic vám ukáže, jak si v ložnici užívat krásné pastelové barvy.

Svět růžové a bílé

Pokud jde o letošní pastely, jsou to světlejší odstíny růžové, které vedou, a to platí zejména, pokud plánujete dívčí ložnici. Pozadí v pastelově růžovém a bílém odstínu nabízí širokou škálu možností, pokud jde o styl i zdobení. Jedná se také o ložnici, která se snadno vyvíjí společně s vaším dítětem a pastely jsou vhodné i u dospívajících a dospělých v ložnicích stejně jako v dětských prostorech. Stačí jen vytáhnout roztomilou růžovou a změnit dekor od horké růžové až doplnit třeba kusy v černé a máte stylovou ložnici.

Jemnost růžové i lososové

Ti, kteří se chtějí zbavit růžové, mohou vyzkoušet lososové či broskvové kouzlo světla i pastelových korálů jako módní alternativu. Stíny korálů jsou už nějakou chvíli hit a můžete použít barvu s různými styly, jako jsou pobřežní, tropické, skandinávské a eklektické chic. Pokud jde o pastelové růžové a korálové barvy v ložnici pro dívky, je prostě těžké něco pokazit!

Relaxační pastelové blues, modrá a zelená

Není vše růžové ve světě pastelů a okouzlující jsou světle modré i zelené odstíny, které sou další na seznamu barev, které majitelé domů milují. Modrá ložnice je mnohem více genderově neutrální, i když to může být jednoduše proto, že nás společnost tak naprogramovala celá léta, a modrá jako barva je mnohem lepší při uklidňování nervů a vyvolávání spánku než růžová. Pastelové blues se snadno kombinuje s lehčími odstíny šedé a šedobílé, což vám dává větší volnost, pokud jde o výběr barevného schématu ložnice.

Monochromatická ložnice

Pokud máte opravdu náladu vyzkoušet něco jedinečného, ​​pak je monochromatická ložnice plná pastelových blues nebo různých odstínů mátové zeleně zábavným projektem, který můžete vyzkoušet. Samozřejmě, přidání jednodušších pastelových akcentů do stávající ložnice je mnohem snazší záležitost. Postrádá ale okázalost ložnic v pastelových. Užijte si pastelové barvy v ložnici!

Zdroj: decoist.com

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zajímá mě ekologie, příroda, zdravý životní styl, fitness, bydlení i zahrada, ale i ekonomika, osobní rozvoj a všechny zajímavé projekty.