Pro kutily

DIY – Chytré uspořádání, které vám ulehčí život

Zkuste si svůj domov uspořádat a dát mu netradiční vzhled. Přinášíme vám pár tipů, které se vám mohou hodit.

Naskládejte boty do robustních kovových nebo mléčných beden namísto jemných polic na boty. Podobné přepravky naleznete v bazarech i výprodejích z druhé ruky.

Začněte skládat své oděvy tak, aby se stohovaly vertikálně v zásuvkách nebo kontejnerech. Jedná se o verzi skládanky Marie Kondo z knihy The Changing Magic of Tidying Up. Je pravda, že to nemusí vypadat, že to učiní váš život jednodušší, ale pokud to někdo dělá pravidelně, čas tím ušetříte. Věci najdete mnohem snáz.

Uložte mimo sezónu objemné oblečení do obalů mimo vaši šatnu, pokud je vaše skříň mimořádně malá. V této ložnici se piknikový koš zdvojnásobuje jako vedlejší stůl a mimo sezónu jde o takový sklad. Dáte do něj v zimě vlněné svetry a v létě plavky a klobouky.

Úžasné palety vhodné pro všechny ženy v koupelnách umístěné ve stojáncích. Můžete si nechat své nejpoužívanější palety na očích a snadno je použít, když si děláte make-up.

Připněte své klobouky, které nejvíce nosíte pomocí kolíčků na zeď. Pomocí odnímatelných lepicích pásů tam budou skvěle držet a stačí je jednoduše odepnout.

Vytvořte si vlastní pouzdro na náušnice a mějte je pěkně na očích. Pomocí krabičky a molitanu je budete mít vyrovnané jako vojáky v řadě.

Vyčistěte staré skleničky od svíček a přeměňte je na organizátor make-upu. Malé skleněné nádobky nejen dobře vypadají, ale také skvěle fungují. Poslouží i pro uspořádání štětců na make-up.

Kroužky na ramínku. vytvoříte je z kroužků na záclonové tyče či na koupelnový sprchová závěs. Jde o cenově dostupný a funkční organizátor na kravaty.

Tak, jak si zorganizujete náušnice, můžete uspořádat i náhrdelníky. Uvidíte své náhrdelníky tak, abyste je mohli snadno najít a nosit.

Své sponky si dejte do magnetického držáku na papír a gumička na vlasy si snadno navazujte na karabinu.

 

 

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zajímá mě ekologie, příroda, zdravý životní styl, fitness, bydlení i zahrada, ale i ekonomika, osobní rozvoj a všechny zajímavé projekty.