Interiér

11 inspirací, jak vybrat stůl pro dva do malého bytu

Pokud nemáte k dispozici dostatečný prostor, je třeba začít hledat jiné varianty a možnosti. Pár z nich vám dnes představíme.

Malé prostorové řešení i s jeho doplňky nám pomohou dostat se z tohoto hlavolamu a maximalizovat plný potenciál vašeho domova.

Ať už si chcete jednoduše prožít pohodový den, dát si s milovaným člověkem každé ráno šálek kávy u pěkného stolu, nebo se chcete jen tak na obědvat, podívejte se na naše řešení.

Praktickou a prostorově úspornou jídelní zónu vytvoříte i v malém prostoru.

Díky inovativním stolům, které se sklopí, když je zrovna nepoužíváte, je nyní mnohem snazší než kdykoliv předtím vytvořit si jídelní kout v malé kuchyni nebo v obývacím pokoji.

Vždy si své sklápěcí stoly můžete dát dolů a ve stylu Bistro snídaní si vychutnáte jídlo stejně jako v klasické nádheře jídelních stolů.

Existují i moderní alternativy, které transformují nudný roh místnosti do krásného jídelního koutu.

Nechte se inspirovat záplavou našich drobných tak trochu snídaňových zákoutí, které vás inspirují třeba u speciálního stolu pro dva.

Kuchyně je často zvoleným místem zejména pro snídani a většinou perfektně plní svůj účel.

I s malým místem na snídani pro dva lze z tohoto konvenčního nápadu dostat to nejlepší.

Snažte se přinést si jídelní stůl i do obývacího prostoru, většího jídelního prostoru vedle kuchyně, klidně i do krásné ložnice nebo dokonce i vřelé slunné místnosti.

Využijte každý prostor, pokud máte málo místa a použijte třeba desky namontované na okraji kuchyňského ostrůvku nebo můžete jednoduše prodloužit okenní lištu směrem ven, což udělá prostor ještě prostorovější.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zajímá mě ekologie, příroda, zdravý životní styl, fitness, bydlení i zahrada, ale i ekonomika, osobní rozvoj a všechny zajímavé projekty.