Interiér

11 inspirací, jak vybrat stůl pro dva do malého bytu

Pokud nemáte k dispozici dostatečný prostor, je třeba začít hledat jiné varianty a možnosti. Pár z nich vám dnes představíme.

Malé prostorové řešení i s jeho doplňky nám pomohou dostat se z tohoto hlavolamu a maximalizovat plný potenciál vašeho domova.

Ať už si chcete jednoduše prožít pohodový den, dát si s milovaným člověkem každé ráno šálek kávy u pěkného stolu, nebo se chcete jen tak na obědvat, podívejte se na naše řešení.

Praktickou a prostorově úspornou jídelní zónu vytvoříte i v malém prostoru.

Díky inovativním stolům, které se sklopí, když je zrovna nepoužíváte, je nyní mnohem snazší než kdykoliv předtím vytvořit si jídelní kout v malé kuchyni nebo v obývacím pokoji.

Vždy si své sklápěcí stoly můžete dát dolů a ve stylu Bistro snídaní si vychutnáte jídlo stejně jako v klasické nádheře jídelních stolů.

Existují i moderní alternativy, které transformují nudný roh místnosti do krásného jídelního koutu.

Nechte se inspirovat záplavou našich drobných tak trochu snídaňových zákoutí, které vás inspirují třeba u speciálního stolu pro dva.

Kuchyně je často zvoleným místem zejména pro snídani a většinou perfektně plní svůj účel.

I s malým místem na snídani pro dva lze z tohoto konvenčního nápadu dostat to nejlepší.

Snažte se přinést si jídelní stůl i do obývacího prostoru, většího jídelního prostoru vedle kuchyně, klidně i do krásné ložnice nebo dokonce i vřelé slunné místnosti.

Využijte každý prostor, pokud máte málo místa a použijte třeba desky namontované na okraji kuchyňského ostrůvku nebo můžete jednoduše prodloužit okenní lištu směrem ven, což udělá prostor ještě prostorovější.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zajímá mě ekologie, příroda, zdravý životní styl, fitness, bydlení i zahrada, ale i ekonomika, osobní rozvoj a všechny zajímavé projekty.