povlečení_do_chalupy_červené
Interiér

Vybavte si lidově chalupu českým kanafasem

Léto na chalupě nám přináší nadčasové kouzlo, vůni nostalgie, jemnost prachových peřin, kanafasového povlečení a muškátů v oknech. Už máte povlečení z kanafasu? Na vaši chalupu je jako stvořené!

I když se hodně lidí stěhuje z vesnic do měst, mnoho z nich si stále drží domek po rodičích, víkendovou chalupu nebo chatu u lesa, kde se snaží zachovat ducha dávno minulých dob. Právě nostalgické kouzlo chat a chalup nám pomáhá zapomenout na shon a stres našich všedních dnů.

Stylová ložnice a povlečení z kanafasu

Stylovou ložnici vybavenou bytelnou postelí, která může být klidně po rodičích nebo pořízená z bazaru doplní prachové peřiny z husího peří a stylové povlečení. Správnou atmosféru vaší ložnici či hostinskému pokoji vtiskne čelo postele, které podtrhne atmosféru venkova. Na čelo můžete dokonce použít i staré dveře či okenice. Péřové duchny můžete v létě vyměnit za lehčí a celkovou nostalgii podpořit povlečením z kanafasu. Na noční stolek si dejte klasický budík, starou lampičku se stínítkem a keramickou vázou s lučními květinami. Kanafasové povlečení představuje kvalitní český výrobek, zakoupený přímo od výrobce. Kanafas je totiž klasický český lidový textil, navíc všestranně použitelný, na dekorační látky, ubrusy do chalupy, prostírky, chňapky, utěrky i ložní prádlo

ubrusy do chalupy

Jedinečné lůžkoviny

Látky jsou vyrobeny ze skaných barvených přízí 100% bavlny, některé s příměsí 15 % lnu. Jsou nebělené, mercerované a stálobarevné při praní do 60 °C. Hravě se tak zbavíte nečistot a bakterií. Povlečení z kanafasu má velmi dlouhou životnost a je příjemné na omak. Gramáž látek se pohybuje okolo 200 g/m². Kvalita Piko a Pruh představuje tradiční, české kanafasy, Sára a Fabio jsou žakárové tkaniny se vzorem v různých vazbách. Žakárové textilie se dají oproti tištěným použít i z rubové strany v tzv. negativní barevnosti. Patchwork je tkaný dutinkovou vazbou a vytváří dvojitou látku. Získejte inspiraci a pořiďte si i ručně vyráběné dekorace do chalupy. Třeba srdíčka, věnce, ptáčky, zajíčky a ozdoby, ale i vázy, svícny či lucerny, dřevěné nebo proutěné produkty nebo výrobky z litiny.

Dekorace do chalupy keramika

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *