Trendy v bydlení

9 Inspirací pro malé koupelny

Dobrá konstrukce koupelny by měla zvýšit užitkový prostor o místo pro omlazení a péči o sebe. Zastaralé, stísněné nebo podivně vybavené koupelny mohou narušit každodenní osobní hygienu, která vede k relaxaci.

Jakmile začnete hledat návrhy malých koupelen, mohlo by se zdát, že dekoratéři se postarají jen o ty, které mají rozsáhlé koupelny, které jsou normálně uváděny v časopisech u nových koupelen a domácích rekonstrukcích. Pokud je vaše koupelna sotva dost velká na to, aby mohla pojmout jednu drobnou osobu, ujistěte se, že to lze změnit. Problém stísněných koupelnových prostor lze řešit.

Tip: 8 tipů jak využít květiny v koupelně

Vybrali jsme si nejrůznější nejmenší malé dekorace do koupelny. Dokonce, i když máte pouze skromný prostor, ve kterém můžete na dekoru pracovat, můžete najít způsob, jak otevřít prostor a vytvořit esteticky příjemné místo oddych tím, že použijete nějakou inspiraci z kolekce malých návrhů koupelny.

Moderní, retro a klasický vzhled najdete v řadě barevných motivů. S malou pomocí z těchto krásných nápadů malých dekorací v koupelně se může stát, že i vaše malá koupelna se stane vaší svatyní.

Jedná se o krásný moderní design s elegantními prvky. Je to jednoduché, pokud zvolíte v současné době tmavě šedé i světle šedé prvky s barevnými i čistými čarami.

I mramorové desky přidávají koupelnám velké kouzlo. Dřevěné obložení kolem bílých skříní dodává ploše texturu a hloubku. Koupelna se už nejeví jako malá, zvláště se všemi inovativně navrženými možnostmi skladování v koupelně a kolem místnosti.

Vydejte se třeba vstříc luxusu čtyřhvězdičkového hotelu s unikátním designem koupelny. Mramorové obklady ve vaně přinášejí kulturu i do malého prostoru. Podlaha z mramorové dlažby sleduje vzorek vany a poskytuje výraznou konzistenci místnosti.

Hluboká koupelová vana může být vybavena dešťovou sprchou i ruční kohoutkovou baterií, která dodává dotek luxusu do každodenní omývací rutiny. Otevřené řešení pro ukládání ručníků vám umožní ukázat své nejpoužívanější ručníky a připomene vám váš poslední pobyt v luxusu hotel.

Můžete zvolit i retro-kouzlo. Vana je ideálním místem ke koupeli i ke čtení. Odkryté potrubí umyvadla doplní staromódní vzhled. I když nemá koupelna výhled do zahrady, s množstvím světlých barev a prvků přírody vás může dopravit do vlastní tajné zahrady.

Moderní koupelna je další možností. Betonové podlahy a odkrytý dřevěný strop poskytují úžasné textury i velmi zjednodušené koupelně. Tyto jednoduché prvky docílí jednolitý design. Linie na umyvadle, koberečku a sprchovém závěsu přinášejí dotek jemnosti průmyslovému designu.

Zdroj: homebnc.com

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zajímá mě ekologie, příroda, zdravý životní styl, fitness, bydlení i zahrada, ale i ekonomika, osobní rozvoj a všechny zajímavé projekty.