abcmagnet_cz
Dům a Zahrada

Využijte i Vy sílu trvalých magnetů ve Vaší domácnosti

Při slově magnet si jistě každý z nás vybaví vyučovací hodiny na základní škole, kde jsme se učili o magnetickém poli či magnetické síle.Také většina z nás kolem nich denně prochází v kuchyni, kde nám na lednici přidržují fotografie či diplomy od ratolestí. Napadlo vás však někdy jaké využití může v domácnosti nalézt jakýkoliv silnější magnet? Poradíme vám pár tipů k čemu takové magnety využít a kde široké spektrum magnetů v Praze seženete.

Vyrobte si originální držák na nože nebo na klíče

Magnety z neodymu či feritu jsou tak silné, že unesou až 2000 krát více, než je jejich hmotnost. Jejich využití nalezneme například ve strojírenství, elektrotechnice či automobilovém průmyslu. Tyto silné a zároveň cenově dostupné magnety využijete však i Vy na své zahradě nebo v domácnosti. Není žádnou novinkou, že se magnety používají jako držáky. Takový držák na nože do kuchyně však nemusíte draze kupovat v komerčním obchodě. Můžete si koupit například neodymový magnet za pár korun a vyrobit si svůj originální držák. Pro výrobu držáku na klíče vám poslouží magnety s otvorem, které lze snadno přišroubovat na dřevěnou destičku či rovnou na zeď. Ve venkovní dílně vám zase silné magnety poslouží ke sbírání rozsypaných špendlíků a hřebíků.

Prodej širokého spektra magnetů v Praze

Všechny tyto trvalé a silné magnety seženete u společnosti ABC MAGNET s.r.o. Společnost se zabývá prodejem magnetů v Praze, a to všemožných druhů. Naleznete zde magnety neodymové, feritové či samariové. Vyjdou vám vstříc i v případě, že byste potřebovali vyrobit jakýkoliv magnet na zakázku pro vlastní či firemní účely.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *