Pro kutily

13 inspirací pro postel z palet

Postele s palet a ostatní nábytek jsou poslední dobou velkým hitem. A pokud si chcete nějakou postel z palet pořídit, přinášíme vám pár inspirací.

Pokud si svou postel uděláte vyšší, tak si k ní můžete udělat schůdky.

Vaše postel palet může mít i úložný prostor. Můžete koupit hotové bedýnky nebo si je vyhotovit z palet.

K posteli z palet se vám bude hodit kvalitní čelo za postel, kde se můžete i pohodlně opřít a nezapomeňte na pohodlnou matraci.

Vaše postel z palet může mít netradiční design. Zkuste jí doplnit přírodními samorosty a baldachýnem ze síťoviny podobné záclonám. Není nad postel s nebesy.

Šikovná bedýnka se vám bude hodit i jako toaletní stolek. Pokud budete mít vaše čelo u postele dostatečně masivní, budete si moci ve vaší posteli pohodlně v sedě i číst.

Úložný prostor nikdy není k zahození. Může být i ve vaší posteli z palet. Proutěné srdce doladí celkový interiér ložnice.

Pokud svou postel z palet vhodně doplníte světly a umístíte je i do prostoru pod matraci, budete mít vysoce efektní intimní osvětlení.

Až budete vytvářet svoji postel z palet, nezapomeňte ani na toaletní stolky. Budou se vám na veškeré nezbytnosti hodit.

Vaše postel z palet může mít vysoce luxusní design. Stačí vhodně ošetřit dřevo, doladit pěkné pozadí a udělat noční stolky. Pár polštářů a lampičky doladí prostor.

Důmyslné provedení postele z palet, které chybí už jen pohodlná matrace. Velmi podařené čelo postele, elegantní řešení toaletních stolků a přírodní světlé dřevo vypadá opravdu velmi dobře.

Když postel z palet dobře namoříte a použijete i barvy na lazuru, docílíte výrazného efektu. Pak už jen stačí výrazný potah a povlečení a dojem bude dokonalý.

Postel z palet vyrobte tak, aby vhodně zapadla do celkového prostoru. Tahle se do interiéru skvěle hodí. Celkové pojetí působí perfektním dojmem.

Máte potíže s místem? Vaše paletová postel může být i vysouvací. Máte tak rezervní postel pro návštěvy nebo důmyslně promyšlené spaní pro děti.

Zdroj: cz.pinterest.com

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zajímá mě ekologie, příroda, zdravý životní styl, fitness, bydlení i zahrada, ale i ekonomika, osobní rozvoj a všechny zajímavé projekty.