domov_a_osvetleni_PR
Interiér

Vybavení bytů, domů i kanceláří pořídíte i výhodně

Rozhodli jste se pro rekonstrukci bytu či domu, ať už staršího či nového, ale nevíte, jak náročný proces vás čeká a kolik vám to sebere rodinných úspor? Díky pečlivému plánování a výhodným nákupům bude zvelebování domácnosti mnohem snadnější.

Na co pozvat odborníky a co zvládnete svépomocí

Pokud se pustíte do rekonstrukce bytu či domu svépomocí, většinou ušetříte. Nepřeceňte však své síly a nevrhejte se po hlavě do činností, které byste raději měli svěřit do rukou odborníků. Jestliže máte šikovného pomocníka, pusťte se klidně do bourání a stavby příček, pokládky podlahy, malby stěn i přípravy dveřních otvorů či preciznějšího obložení stěn. Zateplování nebo přípravu, plynových či elektrických rozvodů ale raději přenechejte zkušeným řemeslníkům, stejně jako vody a kanalizace. 

Kdy potřebujete povolení úřadů

Nutnost získání stavebního povolení závisí hlavně na rozsahu rekonstrukce. Zjednodušeně řečeno, stavební povolení k rekonstrukci nepotřebujete tehdy, když nezasahujete do nosných konstrukcí budovy, jejího vzhledu a způsobu užívání. Legislativu týkající se rekonstrukce bytů upravuje zákon č. 183/2006 Sb. Zajímat vás bude hlavně stavební úřad a bytové družstvo, blízcí sousedé, případně společenství vlastníků, jež by vám k rekonstrukci měli udělit souhlas.

Kompletní či částečná rekonstrukce bytu

Při vybavování obývacího pokoje, ložnice, kuchyně či jídelny si většinou víme docela rady. Základem obýváku je sedací souprava, v ložnici je to kvalitní postel a matrace, v kuchyni kuchyňská linka a v jídelně jídelní stůl se židlemi. Podobně je na tom koupelna a koupelnové skříňky se zrcadlem odolné proti vlhkosti. Veškeré vybavení se snažte zakoupit výhodně v akcích a přes 4home slevový kód

Vybavení dětského pokoje

Pokud jste se rozhodli přeměnit nebo vybavit dětský pokoj, v e-shopu signal-nabytek.cz najdete nábytek pro děti v každém věku. Vybrat si můžete vybavení pro miminka, předškoláky, školáky a puberťáky. Pro malé děti máme dětské motivy a veselý a barevný nábytek, který je současně bezpečný a praktický. Sortiment zahrnuje dětské komody, dětské postele i patrové postele, pracovní stoly i židle.

Vybavení předsíně a chodby 

Důležité místnosti, na které se často zapomíná, představují předsíň a chodba, které jsou vstupní branou do našeho útulného domova. První dojem nikdy neuděláte na podruhé, proto vybavení těchto místností nepodceňujte. Nejde rozhodně jen o místo, kde odkládáme bundy, kabáty a obuv, ale i o místnost, kam vejde návštěva. Vybavte ji účelně i designově, aby vás reprezentovala. Doporučujeme uzavřené botníky, které mohou být výklopné nebo k sezení, věšáky a předsíňové stěny se zrcadly.

Kanceláře a komerční plochy

Kancelářský nábytek patří zejména do kanceláří, ale i do domácích pracoven, které hojně využíváme při práci z domova. V e-shopu signal-nabytek.cz najdete kancelářské stoly a ergonomické židle pro správné držení těla, nebo třeba židle do konferenčních místností a přednáškových sálů. Vybrat si můžete i sedací soupravu do jednacích místností a k nim i pěkné konferenční stolky. Nezapomeňte tyto prostory vybavit kancelářským nábytkem na dokumenty a pracovní pomůcky

Vybavení na terasu, balkon i zahradu

Zahrada má být primárně oázou klidu při relaxaci a odpočinku. V internetovém obchodě si můžete vybrat komfortní zahradní nábytek, luxusní zahradní sestavy, sedací i jídelní soupravy, různé taburety, zahradní lavice, křesla, židle, stoly, lehátka, houpačky, držáky na nářadí i zahradní domky pro uskladnění zahradního nářadí, sekaček na trávu, ale i vybavení k bazénu nebo třeba hraček pro děti. Využijte i plastové květináče SEGA, protože rostliny a květy nesmí na zahradě, terasu či balkonu rozhodně chybět. Pro výhodný nákup zkuste třeba sconto slevový kód.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *