Dům a Zahrada

Tipy pro odklízení sněhu – Se sněžnou frézou se nenadřete!

Možná už nemůžete odklízení sněhu ani vidět a děsíte se každé nadcházející zimy. Někdy se může stát i tato činnost hotovou noční můrou. Zkuste to letos trochu jinak. Odklízení sněhu s výkonnou techniku jakou je sněhová fréza promění tuto činnost v zábavu a vaši zahradu v ledové království.

Pokud si chcete pořídit sněhovou frézu, získáte skvělého a silného pomocníka na dlouhé zimní měsíce. Se sněhovou frézou totiž zvládnete odklidit velké množství sněhu na přístupové cestě ke svému domu a garáži téměř bez námahy a za mnohem kratší časový úsek. Úklid sněhu bude díky sněhové fréze až 20x rychlejší, než za pomocí lopaty nebo hrabla na sníh. Sněhová fréza se velmi snadno ovládá a k její obsluze není třeba ani žádná velká síla. Bez problémů ji zvládnou ovládat i ženy.

Sněhové frézy pro snadné odklízení sněhu v zimě

Sněhovou frézu ocení majitelé rodinných domů, chataři i chalupáři. Odklidíte s ní čerstvý, udusaný i zledovatělý sníh. Pomůže vám s péčí o okolí domu a je skvělým nástrojem pro rozvinutí vaší kreativity. Se sněžnou frézou můžete vytvořit opravdovou sněhovou krásu nejen pro své děti. Zkrášlete si v zimních měsících okolí vašeho domu. Vaše děti budou nadšené z ledového království nadšené.

Postavte si iglú jako Eskymáci

Všechny děti touží po iglú ze sněhu. Bez frézy ale naše snaha většinou končí nedostatkem sil pro navršení a dlabání sněhu, nebo propadnutým stropem. Pomocí sněhové frézy můžete zastat podstatnou část práce. Fréza skvěle poslouží pro snadné navršení dostatečného množství sněhu. Stačí frézu vhodně nasměrovat a nechat pak odklízený sníh padat na jednu hromadu. Pak nechte sníh slehnout a zmrznout. Děti si už sami lopatkou vyhrabou a libovolně upraví vnitřní prostor bunkru.

Máte rádi bludiště? Postavte si ledový labyrint!

Pomocí sněhové frézy lze vytvořit i ledový labyrint na zahradě. Stačí, když s frézou začnete prohazovat úzké cestičky, necháte je na sebe různě navazovat, postavíte si skvělý labyrint. Mohou se křížit a některé z nich mohou být i slepé. Děti si v takovém bludišti skvěle vyhrají. Uvnitř jim můžete postavit třeba sněhuláka ze sněhu. Můžete frézu využít i k dalšímu tvarování sněhových soch. Pokud vaše děti rády sáňkují, pomocí sněhové frézy jim snadno uděláte i kopec, na kterém budou svištět boby. A na kterou frézu vsadit? Zkuste třeba elektrické frézy Hecht.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *