rodina_PR_krabice_praha
Pro kutily

Nahraďte včas plastové obaly univerzálnějším a ekologičtějším obalovým materiálem

Zájem o ekologicky šetrné obaly stále roste. Důvodů nalezneme několik, které se většinou točí kolem životního prostředí. Nátlak však přichází i ze strany ministerstva životního prostředí. Ze stánků, obchodů i z výroby postupně mizí plastové obaly, které musí být doprodány výrobci a obchodníky do konce července 2022. Zajistěte si pravidelný přísun kartonových obalů z lepenky pro Vaší firmu, a to přesně dle Vašich požadavků!

Výroba obalů z lepenky a její multifunkční využití

Obal z lepenky je všeobecně univerzální. Využití nachází napříč všemi odvětvími, ať už jde o gastronomii, elektroniku či automobilový průmysl. Využít jej můžete pro dlouhodobé uskladnění zboží ve skladě, ale také pro rychloobrátkové zboží. Nezklame ani během přepravy těžkých předmětů, jelikož materiál vlnité lepenky dosahuje vysoké kvality a pevnosti. Navíc se dá povrch vlnité lepenky jakkoliv originálně potisknout a v uskladněných věcech získáte dokonalý přehled. Jedinečnost vlnité lepenky přichází s její recyklovatelností, díky čemuž tento obalový materiál jde ruku v ruce s životním prostředím.

Zakázková výroba obalů z lepenky pro Vaše individuální potřeby ve firmě

Zakázkovou výrobou obalů z lepenky se zabývá kartonážní společnost Krabice, s.r.o. Naleznete u nich ty nejprodávanější typy a rozměry krabic, které mají ihned k dispozici skladem. Vybírat můžete mezi obaly z třívrstvé vlnité lepenky či pětivrstvé vlnité lepenky dle potřeby nutnosti pevnosti krabice. Vaše potřeby uspokojí i v případě, že sháníte nadstandardní typy a rozměry krabic. V případě odběru většího počtu obalů z lepenky na Vás navíc vždy čeká výrazná množstevní sleva! Pro příslušenství k balení nemusíte chodit daleko, jelikož u společnosti Krabice, s.r.o. naleznete i takové zboží jako je bubliková fólie, lepící páska nebo ovíjecí fólie.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *