ekologickou renovaci podlah
Pro kutily

Jak na ekologickou renovaci podlah?

Máte pocit, že už je vaše linoleum, PVC, kamenná podlaha, dlažba či parkety nevypadají jako dřív? Během let prostě dochází k jejich opotřebení a podlaha ztratí svůj půvab a dobrý vzhled. Nemusíte hned provádět stavební práce a měnit podlahu. Stačí využít profesionálních služeb v oblasti renovace. 

Osvědčený postup zahrnuje vysoce efektivní strojové mytí, vysátí veškeré zažrané špíny, nanesení laku, vosku či pastování. Důležité jsou pak všechny dílčí kroky, které provádějí vyškolení, profesionální pracovníci, díky kterým se vaše podlaha znovu vrátí do původního stavu. Po renovaci může vypadat znovu jako nová. Společnost se rovněž zaměřují na celkový úklid, generální i pravidelný úklid domů, bytů a dalších objektů. 

Jak na renovaci parket 

Díky osvědčenému postupu jsou práce rychlé, kvalitní a efektivní. U společnosti Ekologickyuklid.eu vychází cena v průměru na 30 Kč za m². Domácnost vás tak vyjde řádově pouze ve stokorunách, větší prostory pak na pár tisíc. Vždy je to ale mnohem levnější a rychlejší řešení než výměna podlahy. Renovace podlah zahrnuje domy, byty, administrativní budovy, komerční plochy, novostavby, podlahy před stěhováním či po rekonstrukci objektů, po malování, nebo budovy ve zdravotnictví.

Čistění podlah i schodů 

Cena čištění podlah a schodů se odvíjí především od velikosti plochy a míry znečištění povrchu. Hloubka nečistot může výslednou cenu o něco zvýšit. Naopak větší rozsah prací v rozsáhlém prostoru pak zase výslednou cenu snižuje. Nemusíte se starat o čisticí prostředky a pomůcky, které jsou v ceně služby. Profesionální služby jsou na vysoké úrovni a za přijatelnou cenu díky letitým zkušenostem a moderním technologiím. U společnosti Ekologickyuklid.eu si můžete objednat rovnou i celkový úklid domu Brno, Praha či Bratislava.

Jak probíhá čištění a renovace podlah 

Na předem domluvené a určené místo je dovezena úklidová technika a čisticí prostředky. Podlaha se v první řadě zbaví hrubých nečistot pomocí zametače a prachové částice vysaje průmyslový vysavač. Pak se provádí mokré mytí kotoučovým strojem s kartáči, zvolenými podle typu povrchu podlahy. Přiobjednat se dá i voskování podlahových krytin. Povrch se leskne, je impregnován a špína se pak tolik nezažírá. Voskované podlahy a schody mají také vyšší životnost.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *