Kvalitní motorová pila
Pro kutily

Bolí vás celé tělo z práce se dřevem na zahradě? Motorová pila Vám ji usnadní

Dřevo je neuvěřitelně vděčný materiál, s jehož pomocí si klidně postavíte celou chatu, zatopíte, vyrobíte nábytek a vytvoříte řadu dalších předmětů. Jeho poctivé zpracování však vyžaduje pořádnou dřinu a kvalitní vybavení. Řežete pravidelně? V tom případě si raději pořiďte pořádnou motorovou pilu.

Rychlá práce

Motorová pila není ani zdaleka žádným novým vynálezem, který bychom vám museli představovat. Jedno je však jasné – moderní pily umí věci, o kterých si jejich starší sourozenci mohou jen nechat zdát. V současnosti si můžete užít pestrou škálu technologií, jež urychlí a usnadní práci, stejně jako zajistí větší bezpečí a komfort při používání pily.

V tomto ohledu dominují hlavně motorové pily Stihl. Tento výrobce patří mezi špičku na tuzemském trhu, přičemž se není čemu divit. Prodává totiž produkty jak pro nenáročné zahrádkáře, tak i pro opravdové zkušené profesionály. Nás však nyní zajímají hlavně dostupnější varianty pro běžného uživatele.

Kvalitní motorová pila Stihl

Přesvědčte se sami

Jedním z nejoblíbenějších typů pil je STIHL MS 362. Tato vychytávka se chlubí silným motorem, malou spotřebou, dlouhodobým systémem vzduchového filtru a řadou dalších technologií. To ovšem neznamená, že je drahá. Pořídíte ji totiž za cenu okolo dvaceti tisíc korun. Dočkáte se přitom zdvihového objemu 59 cm krychlových, výkonu 3,4 kW a hmotnosti pouhých 5,9 kg.

Výrobce Stihl samozřejmě nabízí několik desítek různých řetězových pil, takže je jen na vás, jaká z nich vám padne do oka. Chcete si vybrat? V tom případě si otevřete internetové stránky jednoho z předních obchodníků jménem Dobrepilky.cz. Ihned si budete moci prohlédnout několik desítek různých typů pil za výhodné ceny, přečíst si jejich podrobné specifikace a poté se rozhodnout podle svého nejlepšího svědomí.

Motorová pila Stihl

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *