Kancelářský_psací-stůl_PR
Interiér

4 rady pro výběr kancelářského nábytku

V kanceláři strávíte běžně kolem 40 hodin týdně, takže je opravdu důležité zaměřit se na kvalitní a správně vybrané vybavení. Nezáleží ani tolik na tom, jestli jde o domácí pracovnu či klasickou kancelář na pracovišti, protože 4 následující rady platí v každém případě.

Dostatečně velký kancelářský stůl

Počítač, dokumenty a ještě trocha volného místa pro hrnek s kávou. Tohle všechno se musí vejít na dostatečně velký kancelářský stůl. Vhodnou variantou bývá například rohový model či nejrůznější typy propojené se šuplíky či s poličkami. Speciální důraz na design stolu klaďte hlavně při výběru kusů do zasedacích místností a podobných reprezentativních prostor. Kromě klasické varianty s pevnou výškou existují nastavitelné stoly, u kterých se dá pracovat i ve stoje.

Skříň, kam se vejde všechno podstatné

Pracovní tempo v kanceláři dokáže poměrně zpomalit nepořádek a nedostatek úložných prostor. Pro uspořádané dokumenty a všechny další nezbytnosti se hodí pořádná kancelářská skříň s poličkami, šuplíky a naplno využívající dostupný prostor. Kromě velké skříně se vyplatí pořídit menší zásuvky pod stůl či menší skříňky například pod tiskárnu a podobně, kde získáte další příležitost k uložení věcí.

Pohodlné křeslo

Zvláštní pozornost věnujte kancelářskému křeslu, které by mělo být pohodlné a tvarované pro zdravé sezení. Kvalitní židle totiž snižuje riziko nepříjemných chronických bolestí zad. Většina modelů nabízí výškovou nastavitelnost pro maximální přizpůsobení postavě a výšce stolu. Díky tomu je možné zajistit zdravé sezení.

Nakupujte pohodlně a jednoduše na internetu

Veškerý kancelářský nábytek za příznivé ceny najdete na specializovaném internetovém obchodě. Díky praktickému a hlavně jednoduchému způsobu objednání si pohodlně vyberete kousky, jaké vás zajímají. Příjemným bonusem jsou také výhodné ceny, kdy s trochou štěstí narazíte na zajímavé cenové akce.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *