zelená_energie_žárovka_na_trávě_PR
Dům a Zahrada

Změnou dodavatele energií ušetříte

Chcete snížit náklady na bydlení? Právě energie spolknou poměrně velkou část vašeho rodinného rozpočtu. Pokud jste vyměnili staré domácí spotřebiče za moderní modely, stále se však při ročním zúčtování na faktuře objevuje vyšší a vyšší číslo, je na čase poohlédnout se po jiném dodavateli.

Základními úspornými opatřeními jsou výměna žárovek, zateplení domu, instalace nového kotle a podobně. Jakmile všechny dané kroky uděláte, nicméně částka na faktuře je stále příliš vysoká, zřejmě jste u příliš drahé společnosti. Jak mít levný plyn a elektřinu?

Jak postupovat při změně dodavatele?

Prvně si porovnejte nabídky jednotlivých společností. Internet je plný srovnávačů, kde zadáte roční spotřebu energií, a potom se vám zobrazí, kolik peněz byste mohli ušetřit přechodem k jinému dodavateli. Jakmile se rozhodnete pro nového dodavatele, u něhož je levná elektřina i plyn, postup je jednoduchý a nenáročný.

V podstatě se jedná jen o administrativní záležitost, nemusíte se bát žádných stavebních změn a podobně. Většinou za vás všechno potřebné zařídí přímo nový dodavatel, jen mu podepíšete plnou moc.

Kdo patří mezi levné dodavatele?

Ideální je obrátit se na menší společnosti, jako je například Epet, protože takové firmy mají nižší poplatky a lepší podporu. Důvod je jednoznačný. Jelikož mají menší počet zákazníků, věnují jim větší pozornost, plní jejich požadavky pružněji a podobně. Společnost Epet je na tuzemském trhu poměrně mladá, ovšem vybudovala si pevné postavení na trhu s energiemi. Poskytuje levný plyn i elektřinu.

Jestliže tedy chcete odebírat energie od tohoto dodavatele, dělí vás od toho čtyři kroky. Prvně pošlete dodavateli informace o spotřebě, poté obdržíte nabídku a návrh smlouvy. Pokud budete se vším souhlasit, podepíšete smlouvu i plnou moc. Všechno ostatní zařídí za vás firma Epet. Více informací najdete na https://www.epet.cz/.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *