Stavba

Nudí vás klasické plechové střechy? A co takhle zkusit plechové šindele?

Díky stále se zvyšující technologické úrovni průmyslových provozů je dnes běžně možné pořídit si na svou nemovitost i střešní krytinu netradičních tvarů. Pro někoho je však stále lepší volbou návrat ke klasice, kterou zastupují především šindele. Ale vyplatí se pořízení takové krytiny oproti té plechové? A neexistuje náhodou jiná dostupnější varianta?

Pokud někdo touží po tradičním vzhledu nemovitosti, nemusí se nutně uchylovat ke známým řešením, která jsou také o něco dražší, než za kolik pořídíte plechovou střechu s prolisem ve tvaru pálené tašky.

Šindele a tašky z plechu

Při pokrývání střechy je možné vybírat z několika různých materiálů. Chcete-li však docílit toho, aby vaše vesnická nemovitost i se svou střechou splynula s okolní architekturou, příliš možností nemáte. I v dnešní době je možné pořídit dřevěné střešní šindele, ty jsou však více finančně náročné a pro dlouhou životnost je nutné se o ně pravidelně starat. Z toho důvodu společnost Blachotrapez vyvinula střešní plechy s prolisem věrně odpovídajícím právě šindelové střeše. Toto řešení dovede zákazníkům ušetřit nejenom finanční prostředky nutné pro pořízení, ale také čas, protože se jedná o zcela bezúdržbovou krytinu.

V nabídce této společnosti naleznete i další druhy plechových střech a střešních doplňků, které si lze navíc nechat vyrobit na míru dle vašich požadavků a přání. Zpravidla lze upravit barevné provedení tak, aby dokonale ladilo s fasádou i okny vaší nemovitosti. Z hlediska způsobu využití můžete vybírat mezi střešní krytinou vhodnou pro soukromé i komerční použití. Zatímco pro střechy a opláštění průmyslových objektů jsou nejvhodnější trapézové plechy, na rodinné domy, penziony, administrativní budovy nebo školy je ideální plechová tašková krytina.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *