fotovolataika_01
Stavba

Fotovoltaika na klíč, to pravé řešení pro Vás!

S rostoucími cenami za energie se více a více domácností začíná zabývat možností přechodu na vlastní zdroje, mezi kterými je možnost vlastní fotovoltaiky ta nejoblíbenější a nejčastější. Mnohé firmy nabízejí levné dodání jednotlivých částí, ovšem je to opravdu výhodné oproti komplexnímu řešení fotovoltaiky na klíč?

Levné části nemusí být levnější

Oproti zakoupení jednotlivých komponent vypadá na první pohled komplexní řešení fotovoltaiky na klíč nákladněji. U jednotlivých komponent je ovšem celá řada rizik, které nejsou na první pohled viditelné. Pokud jsou nějaké komponenty nekvalitní, celý systém se může snadno zhroutit. Navíc k sobě nemusí jednotlivé komponenty dobře sednout a celý systém tak bude najednou mnohem poruchovější. Stejně tak se může s jednotlivými komponenty díky jejich nekompatibilitě stát už při instalaci.

fotovolataika_02

Komplexní řešení na klíč

Řešení na klíč ve formě celého balíčku může vypadat nákladněji, protože je při něm počítáno se vším, od ceny kvalitních součástí pro ozkoušený systém, tak po celou instalaci od skutečných profesionálů. Používáme lety prověřené systémy od německého výrobce Alpha Ess, se kterým máme ty nejlepší zkušenosti a víme, že se na jeho kvalitu můžeme spolehnout. Jeho fotovoltaický systém Alpha Storion patří mezi jedničky na trhu a komponenty pro něj jsou té nejvyšší kvality za přijatelnou cenu.

Snížíme náklady vyřízením dotace

Pořád Vám řešení fotovoltaiky na klíč přijde nákladné? Pak zbystřete pozornost, protože díky státnímu dotačnímu programu Nová zelená úsporám můžete získat dotaci až 50 % z pořizovací ceny. A díky našemu řešení na klíč pro to nemusíte nic dělat. Vypracujeme veškerou dokumentaci, podáme žádost a seženeme všechny potřebné posudky. Řešení fotovoltaiky na klíč je řešením, které Vám zkrátka zařídí vše, bez starostí, a se zárukou na spoustu let.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *