Byty na Vackově
Architektura Stavba

Byty Vackov vaše sny o moderním bydlení přemění ve skutečnost

Toužíte bydlet ve vlastním? V nějaké příjemné pražské čtvrti s dobrou občanskou vybaveností a krátkou vzdáleností do centra? Nabízejí se byty Na Vackově.

Byty Vackov (rezidenční projekt Byty na Vackově 8), to jsou čtyři nové bytové domy nacházející se v jedné z nejkrásnějších pražských čtvrtí, na Žižkově. Tedy ve čtvrti v srdci Prahy, jen kousek od rušného centra města. A přeci jen ne přímo v něm. Čtvrti s neopakovatelnou atmosférou.

Starý a moderní Žižkov

Tomu starému Žižkovu plnému židovských střech vládne silný genius loci. Vítkov, Olšanské hřbitovy, Šibeniční vrch. Moderní Žižkov pak je plný kaváren, restaurací, obchodů i barů. Sportovních center, divadel, tělocvičen, škol, školek, lékařských ordinací. Kin, galerií a parků. Právě poblíž jednoho z nich, Židovské pece. se nacházejí v mnoha ohledech unikátní Novostavby Praha 3.

Byty na Vackově
Zdroj: metrostavdevelopment.cz

Když se staré přemění na nové

Projekt je zajímavý především z hlediska občanské vybavenosti, komfortem a dostupnosti do centra. Architektonickému atelieru KAMA, který je pod ním podepsán, se na výbornou podařil architektonický majstrštik v podobě přeměny několika vysloužilých žižkovských ploch v moderní, rozmanitou a příjemně členitou čtvrť.

Bydlete na Vackově

Nové byty Praha 3 zahrnují celkem 232 nových bytů ve čtyřech bytových domech, jejichž kolaudace je naplánována na rok 2024. 187 z nich ještě nemá svého majitele, kterým se tak můžete stát i vy.

Byty nejvyšší kvality

Co od bytů na Vackově očekávat? V první řadě tu nejvyšší možnou kvalitu. Jak exteriér domů, tak interiér jednotlivých bytů odpovídá těm nejvyšším nárokům na moderní bydlení s důrazem na minimalistický elegantní detail a maximální funkčnost. Byty Vackov mají hodně vysokou ambici, a to stát se vaším domovem. Podaří se mim to? Věříme, že ano. Předpoklady pro to rozhodně mají.

Byty na Vackově
Zdroj: metrostavdevelopment.cz

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *