plastová okna_jis_cz
Stavba

Stavíme dům nebo rekonstruujeme starší nemovitost. Jaká okna jsou pro nás ta pravá?

Jakmile se pustíme do budování nového domova, věnujeme velkou pozornost výběru všech stavebních prvků. Pokud si chceme zajistit opravdu komfortní bydlení, ve kterém nebudeme utrácet přemrštěné částky za spotřebu energií, dbáme při veškerém plánování na dobrou tepelnou izolaci stavby. A právě okna jsou jedním z klíčových faktorů, od kterého se schopnost udržovat stabilní teplotu v interiéru odvíjí.

Pořízením kvalitních oken můžeme ušetřit nemalou sumu

V České republice máme to štěstí, že si můžeme naplno užívat teplé léto i zimní radovánky na sněhu. Výrazné teplotní rozdíly, ke kterým během roku dochází, mají ale svou stinnou stránku. Tou jsou právě zvýšené nároky na izolační vlastnosti budovy. Proto bychom rozhodně neměli výběr oken podceňovat a vždy bychom měli sáhnout po produktech od kvalitního výrobce.

Kde pořídit kvalitní okna, která nám zajistí komfort v létě i uprostřed zimy?

Ověřeným výrobcem oken s více než pětadvacetiletou působností na trhu je společnost Okna JIS. V jejím sortimentu najdeme jak plastová, tak i dřevěná, hliníková a špaletová okna. Která budou pro naši nemovitost tou nejlepší volbou?

Špaletová okna jsou často jedinou možnou volbou pro majitele historických budov, kteří si chtějí dopřát pohodlné a nízkonákladové bydlení. S jejich instalací totiž budou souhlasit i památkáři. Pro jejich instalaci se ale často rozhodnou i majitelé novějších domů postavených v retro stylu.

Špaletová okna

Dřevěná okna se vyznačují elegantním vzhledem a jsou skvělou volbou jak pro novostavby, tak i pro starší zástavbu. I s nimi můžeme minimalizovat výdaje za spotřebované energie.

Plastová okna, pokud je pořídíme u osvědčeného výrobce, poskytnou perfektní tepelnou i zvukovou izolaci. A vydrží v perfektním stavu řadu desetiletí.

Hliníková okna zaručují vysoký komfort bydlení, navíc je pro ně charakteristická vysoká mechanická pevnost a odolnost. Pro jejich elegantní vzhled jsou skvělou volbou i u luxusních novostaveb.

Hliníková okna

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *