vjezdova_brana_ploty_lamark
Dům a Zahrada

4 rady pro výběr plotu a vjezdové brány

Plot a brána jsou důležitými prvky, kterých si každý všimne hned při prvním pohledu na dům. Neupravený, starý a zašlý plot dokáže výrazně zkazit celý dojem, stejně tak jako krásný kovaný plot vykouzlí efektní prvek s životností po mnoho dlouhých let. V článku najdete rady pro výběr plotu, brány i vchodové branky.

Kovaný plot, který vydrží

Chce pořádný plot, ale zároveň toužíte vyhnout se nutnosti pravidelné údržby a natírání? Potom je tou správnou volbou bezúdržbový kovaný plot od firmy Lamark. Oplocení je totiž opatřeno speciální povrchovou úpravou, která spočívá v nanesení práškové barvy a jejím zatavení v peci. Díky tomu je kov chráněn před korozí až po dobu více než 35 let bez nutnosti zásahu.

Vjezdová brána s pohodlnou ovladatelností

Od vjezdové samonosné brány očekáváme kromě efektního vzhledu také výborné mechanické vlastnosti. V posledních letech jsou velmi oblíbené automatické brány s dálkovým ovládáním pro opravdu pohodlné vjíždění do garáže a na pozemek. Možnost otevření z vozu oceníte hlavně ve studených zimních měsících.

Nezapomeňte na vchodovou branku

Podobně důležitá je také vchodová branka. Zde většinou není potřeba automatické řešení, ale je na místě zauvažovat nad bezpečným zámkem a volbou vhodného kování. Vzhled nemusí být příliš výrazný a dobré je, pokud branka přirozeně splývá se zbytkem plotu.

Vybírejte u profesionálů

Plotový systém připravený na míru vašim potřebám má nesrovnatelné funkční i vzhledové přednosti v porovnání s běžně dostupnými variantami. Dobrou zprávou je, že ani cena není příliš vysoká a pořízení kvalitního plotu a brány představuje investici do budoucna. Když vyberete dobře, nebudete se muset téměř starat o údržbu a výsledné řešení vydrží po mnoho let, což šetří čas i peníze. Pro představu, jak může vypadat výsledek, se podívejte na již zhotovené bezúdržbové kované ploty.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *