krabice_praha_PR
Pro kutily

Výroba obalů z lepenky přesně na míru

Sháníte kartonové obaly vyrobené přesně na míru, které vydrží téměř každý těžší náklad? Nejlepší volbou jsou papírové obaly vyrobené z lepenky. Lepenka je totiž vícevrstvý materiál a na krabice s touto strukturou se můžete spolehnout v jakékoliv situaci. Nezáleží přitom na tom, zda potřebujete zabalit jen lehký kus oděvu nebo těžké zboží vážící i několik kilogramů.

Kde mi vyrobí obaly z lepenky na zakázku?

Kartonážní společnost Krabice-praha sídlící na Praze 9 se zabývá zakázkovou výrobou obalů z lepenky přesně podle přání zákazníka. V případě, že nehledáte specifické rozměry krabic, vyberete si z nabídky již ze skladu. V opačném případě si lze objednat obaly z lepenky na zakázku. Výhodou správného výběru velikosti krabice totiž značně ušetříte na materiálu a krabice Vám nezaberou tolik skladovacího prostoru. S krabicemi se správným rozměrem také nebudete muset investovat do výplně přídavným materiálem, aby se produkty v krabici nehýbaly. Potěšíte tak jistě svou peněženku, ale například i odběratele nebo konečného zákazníka.

Jakou variantu lepenky si zvolit?

Obaly z lepenky naleznete ve dvou možných variantách, a to obaly z třívrstvé vlnité lepenky nebo pětivrstvé vlnité lepenky. Třívrstvá vlnitá lepenka je vyrobená z jedné vrstvy zvlněného papíru a dvou rovných a hodí se pro lehčí náklad. Od obalů z lepenky pětivrstvé se obecně očekává větší pevnost a nosnost. Jsou totiž vytvořeny z dvou vrstev zvlněných a tří vrstev rovných. Druh vlny poté také odhadnete díky uvedenému značení písmenem. Například v případě vlnité lepenky s vrstvou E se jedná o mikrovlnu s výškou 1,0 – 1,8 mm. Na druhou stranu vlnitá lepenka s vrstvou C odpovídá střední vlně s výškou 3,1 – 3,9 m. Teď už je jen na Vás, jaký druh lepenky zvolíte, aby Vám nejvíce vyhovoval a plnil veškeré Vaše potřeby.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *