PREFA - rodinný dům s garáží
Stavba

Dosáhněte maximální ochrany domu díky plechovým krytinám

Nezáleží na tom, jestli vlastníte malý a skromný domek, či jste spíše hrdým majitelem ohromných bytových projektů, alfou i omegou je poctivá ochrana vašeho majetku. Ten se totiž v průběhu let potýká s neustálými změnami teplot, deštěm, sněhem, vlhkostí, větrem a dalšími vnějšími vlivy. Jakým způsobem dosáhnout nejlepších výsledků?

Moderní provedení

V posledních letech je jasným hitem hliníková střecha i hliníkové fasády. Nejedná se pouze o jakousi pomíjivou bublinu, ale důvodem je spíše celá řada podstatných benefitů, které dané řešení nabízí. Ty v mnoha případech jasně překonávají starší klasickou konkurenci.

Hliníková střešní krytina vyniká ohromnou mechanickou i chemickou odolností, výbornými tepelněizolačními vlastnostmi a dlouhou životností v řádech desítek a desítek let. Zároveň je nutné vzít v potaz i poměrně jednoduchou a rychlou instalaci, s níž se dá hliníková krytina v rukou odborníků zrealizovat.

Experti v oboru

Je-li tématem hovoru plechová střecha a další komponenty, rozhodně stojí za zmínku známá společnost PREFA Aluminiumprodukte. Ta se ve svém odvětví totiž pohybuje již přes sedmdesát pět dlouhých let, přičemž za tu dobu si stihla vybudovat důvěru několika generací zákazníků.

Profesionálové ji znají třeba z uznávaného veletrhu ForArch, který v minulém roce přilákal více než čtyřicet tisíc milovníků řemesel. Jedním z nejvýraznějších představitelů je i zmíněná společnost PREFA, jejíž nabídku si lze prohlédnout na internetových stránkách pod vloženým odkazem.

Otevřete si kategorii „INSPIRACE“, sjeďte myší dolů a ihned se před vámi objeví spousta fotografií z uskutečněných projektů těchto profesionálů (například řadové domy Ouvane). V případě zájmu stačí použít některý z uvedených kontaktů a domluvit si nezávaznou konzultaci.

PREFA - rodinný dům s garáží
Zdroj: https://cz.prefa.com

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *